COA Mimarlık

COA Mimarlık, 2016 yılında mimar Cihan Atliman ve mimar Özlem Güler Atliman tarafından kurulmuş olan, mimari ve iç mimari proje ve uygulama yapan bir tasarım ofisidir.

COA, mekânların bütün olarak ele alındığı kapsamlı projelerin yanında, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda tekil mekân tasarımlarına mobilya / aksesuar tasarımı, danışmanlık, proje ve uygulama hizmetleri de vermektedir.

COA, mimarlık ve iç mekân tasarımını bir bütün olarak ele alır; işlevi her zaman ana öğe kabul eder ve özgün projeler ortaya çıkarmayı hedefler. Kurumsal veya bireysel müşterilerin ihtiyaç, zevk ve amaçlarına yönelik projeler üretmeyi amaçlar. Projeler oluşturulurken, güncel malzemeleri kullanmak; beklenti ve problemleri doğru analiz etmek; coğrafi ve çevresel özellikleri göz önünde bulundurmak öncelikli kriterlerdir. Müşteri, proje amacı, kullanıcı kitlesi ve proje alan verileri ışığında konseptler oluşturulur. Bu doğrultuda, bulunduğu bölge ve doğa ile uyumlu, işleviyle örtüşen, kendi kimliği olan, insan odaklı ve detaylara önem veren mimari/iç mimari işler ortaya koyulur.

coa mimarlık Hakkımızda Ozlem Cihan Atliman
Nasıl Çalışıyoruz?
a coa mimarlık Hakkımızda h4 img 4
01
Rölöve
a coa mimarlık Hakkımızda h4 img 5
02
Avan Proje
a coa mimarlık Hakkımızda h4 img 6
03
Uygulama Projesi
a coa mimarlık Hakkımızda h4 img 7
04
Şantiye
a coa mimarlık Hakkımızda h4 img 8
05
Teslim

ÖZLEM ATLİMAN

2011 yılında Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden, 2013 yılında Milano Domus Academy İç Mimarlık yüksek lisansından mezun oldu. Eğitimleri sırasında çeşitli yarışmalarda ödüller aldı. Yüksek lisansını tamamlamasının ardından Türkiye’ye dönerek çalışma hayatına yurtiçi ve yurtdışında mimari/iç mimari proje ve şantiyelerde görev alarak devam etti. 2016 yılında COA Mimarlık şirketini kurmuş olup, çalışmalarına COA çatısı altında devam etmektedir.

CİHAN ATLİMAN

2012 yılında Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden, 2013 yılında ise Milano Domus Academy İç Mimarlık yüksek lisansından mezun oldu. Türkiye’ye dönerek, İzmir’de başladığı çalışma hayatına İstanbul’da devam etti ve çeşitli ölçeklerde projelerde ve şantiyelerde görev aldı. 2016 yılında Özlem Atliman ile birlikte COA Mimarlığı kurdu.

İletişim

Nispetiye Mah. Gazi Güçnar Sok. Uygur İş Merkezi No.4 D.5 Beşiktaş / İstanbul

+90 553 181 75 77

info@coamimarlik.com

error: İçerik korunuyor. / Content is protected!